14 Жовтня 2022
Сьогодні — Покрова Пресвятої Владичиці нашої Богородиці та Приснодіви Марії.

Це велике свято, і воно по праву є одним із найулюбленіших народом православним від глибокої давнини до наших днів.

З давніх-давен Цариця Небесна обрала землю українську в Свою долю. Під її покровом, її молитвами поширилася і збереглася православна віра в нашій Вітчизні, яка сформувала наш народ і нашу державність.

Неможливо перерахувати всі чудесні звільнення від страшних лих, усі зцілення та втіхи, що подаються рукою Божої Матері. Багато хто з них описаний у літописах і житіях святих, багато хто прихований від світу і відомий тільки Богові і тим, над ким розпростертий Її Покров.

Богородиця завжди на землі. Вона поруч із тими, хто перебувають у скорботах, хворобах, у труднощах та поневіряннях. Вона сьогодні з нами — з усім страждаючим народом землі української, і Вона допомагає.

І якщо всі ми щиро звернемося до Божої Матері, якщо в наших серцях не буде місця злу, ненависті, ворожнечі, неправді, тоді неодмінно настане мир усередині нас. Тоді засяє і над нами її благодатний і рятівний покров. Тоді з'явиться шанс і на мир навколо нас.

Молитва про те, щоб ніхто більше не гинув на нашій святій землі, щоб не проливалася на неї більше кров та сльози, не залишиться непочутою. За нашою щирістю і невідступністю і за клопотанням Своєї Пречистої Матері Господь неодмінно дарує нам те, що просимо Його, і Покров Божої Матері завжди буде над усіма нами. Я щиро і сердечно всім нам цього бажаю!

Зі святом, дорогі брати та сестри!

Покрови та благословення Цариці Небесної всім нашим захисникам, усім вам та всій країні нашій!
Всі новини
по темі