15 Лютого 2023
Сьогодні Церква Христова святкує одне з 12-ти головних та світлих свят — Стрітення Господнє.

"Стрітення" - це церковнослов'янське слово, воно перекладається як "зустріч".

І це свято несе у собі радість головної зустрічі, яка може і має відбутися в житті кожного, – зустрічі з Богом.

Вона відбувається тоді, коли ми здобуваємо віру, коли ми щиро звертаємося до Бога в молитві, коли ми приходимо в Божий храм, коли ми робимо те, що згідно з Його волею.

Людство протягом багатьох поколінь чекало на Спасителя — Того, Хто принесе мир на землю, відновить наш зв'язок з Богом, поверне людям дану їм при створенні гідність. І все це відбулося в земному служінні Сина Божого від Його Різдва до Його Голгофи та Його Святого Воскресіння.

Наш багатостраждальний український народ також напружено чекає на мир і воскресіння нашої понівеченої країни. Кожен з нас на своєму місці, своїми силами та талантами робить посильний внесок у те, щоб на нашій землі знову запанувало благополучне та творче життя і мир був міцним та довговічним.

І для того, щоб на цьому шляху всім нам вистачало сил та натхнення, нам усім дуже потрібна ця головна зустріч — Зустріч з Тим, Хто може зміцнити нас і дарувати нам усе надмірно, — з Христом.

Дорогі брати та сестри! Від щирого серця вітаю всіх вас зі святом!

Нехай день Стрітення Господнього, коли людство в особі святого біблійного старця Симеона зустрічає свого Спасителя, і для нас стане джерелом невичерпної віри, надії та любові як необхідних основ життя в гармонії, щасті та мирі!
Всі новини
по темі