06 Лютого 2015

Народний депутат — громадянин України з 2012 року.

Сьогодні на прес-брифінгу у Верховній Раді України народний депутат від «Народного фронту» Тетяна Чорновол заявила про те, що народний депутат Вадим Новинський «не вийшов із громадянства Російської Федерації», про що вона інформувала Адміністрацію Президента, проте Президент України «від серпня дотепер не видав відповідний указ» [про позбавлення В. Новинського громадянства України, — ред].

У прес-службі Новинського повідомили, що всі передбачені законодавством України дії щодо виходу з громадянства Російської Федерації були виконані народним депутатом в установленому порядку.

«Вважаємо за необхідне офіційно повідомити, що документи про відмову від російського громадянства, включно із підтвердженням здавання загальногромадянського й закордонного паспортів РФ, є в розпорядженні компетентних органів України», — зазначили в депутата.

Прес-служба Вадима Новинського звертає увагу на неприпустимість поширення неправдивої інформації та закликає ретельно перевіряти відомості перед їх оприлюдненням.

Оригінал за посиланням

Всі новини
по темі