10 Серпня 2022
9 серпня 2022 року до Запоріжжя надійшли 5 автомобілів швидкої допомоги, які були закуплені в країнах  Європейського Союзу Благодійним фондом Вадима Новинського. Автівки передав містянам Митрополит Запорізький і Мелітопольський Лука, він освятив їх  біля Свято-Покровського архієрейського собору. 

У квітні 9 автомобілів були передані як гуманітарна допомога КНП «Територіальне медичне об’єднання «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Запорізької обласної ради. Загалом Запоріжжя отримало 14 автомобілів швидкої допомоги від Фонду Вадима Новинського.

9 серпня передача автомобілів відбулася у День пам’яті великомученика і цілителя Пантелеймона. Митрополит Запорізький і Мелітопольський Лука підкреслив важливість благодійного проєкту в цей нелегкий для країни час:

«Я лікар по диплому, — нагадав владика Лука. — Так от уявімо, що я маю певні знання, але у мене немає інструментів під рукою. Чи можу я вилікувати хворого? А якщо він знаходиться на відстані від мене і у мене немає транспорту?

Тому автомобілі швидкої допомоги, які сьогодні отримали заклади охорони здоров’я Запоріжжя — це дуже важливо. Коли будуть поєднані усі чинники — кваліфікований лікар, сучасне обладнання та хороший транспорт — буде результат! Найголовніше — щоб наші люди менше хворіли.

Треба пам’ятати, що кожна хвороба — це прояв хвороби нашої душі. Не буде хворіти душа, не буде хворіти і тіло. Хай Господь укріпить кожного з нас! А швидка хай буде поруч і вчасно приходить на допомогу.

Я хотів би подякувати Благодійний фонд отця Вадима Новинського за допомогу. Нагадаю, цей спільний з Українською Православною Церквою проєкт реалізується в багатьох обласних центрах та містах країни. Його благословив наш Предстоятель Онуфрій. Сподіваємось, він і далі буде благословляти усіх нас.

З перших днів наш Предстоятель звернувся до пастви, і закликав захищати Батьківщину, допомагати хто чим може. Отець Вадим Новинський став вкладати свої кошти в придбання автомобілів швидкої допомоги, медичного обладнання та медикаментів.

Блаженнійший митрополит Онуфрій молиться за кожного з нас, а ми молимося за нього, як вірні чада. Ми єдині серцем, устами, будемо прославляти Христа. А Господь не залишить нас і буде захищати від усіляких негараздів».

Мета Фонду - доставити щонайменше 100 автомобілів швидкої допомоги в Україну.
 
Всі новини
по темі