23 Серпня 2017

Вчора був в ефірі телеканалу NewsOne на передачі ПіховшекLIVE. Розмова вийшла змістовною. Ось основні тези моїх відповідей на запитання В’ячеслава Піховшека:

- Для того, щоб було дано старт мирному процесу в нашій країні і для реального об’єднання країни, необхідно виконати Мінські домовленості. Я не втомлюся повторювати: альтернативи Мінським домовленостям немає. Альтернативи дипломатичному вирішенню воєнного конфлікту на сході України немає. Воєнним шляхом його не розв'язати — це вже визнають усі, але наша влада не чує цього.

- У суспільстві зараз велика кількість ненависті й нетерпимості, що підтримується владою. Щодня ллється українська кров з обох боків лінії розмежування. Потрібно покласти край цьому конфлікту. Потрібно забути про свої рейтинги, стати над партійними інтересами й не думати про те, як ти будеш обиратися на другий термін, а просто виконати ті зобов’язання, які давав виборцям. Колись уся країна повірила в «мир за два тижні» і проголосувала в першому турі за П. Порошенка. Але він не виконав своєї обіцянки, а отже — обдурив людей.

- Ми підготували 10 законопроектів на виконання мінських домовленосте. Але ці законопроекти не розглядаються на комітетах і не потрапляють до сесійної зали, де все вирішує коаліція.

- Нинішній парламент — це парламент війни, який не здатний вирішити головне завдання — повернути мир. Усі люди хочуть миру. Не хочете відповідальності — йдіть у відставку. Коли буде переобрано парламент, парламент миру, і вже нові парламентарії реалізують усі ці завдання.

- Ми здали свій суверенітет на догоду вимогам МВФ і тим «старшим товаришам», які обіймають керівні посади в нашій владі. Адже жодне призначення в уряді не проводилося без погодження в американському посольстві. Це безпрецедентний випадок. Вперше в історії України на державні посади призначалися люди, які 5 хвилин тому отримали український паспорт. У нас бракує розумних, чесних, достойних українців? Влада вважає, що в нас одні шахраї? Ми не можемо самі керувати своєю країною? Жоден уряд за попередньої влади не здавав незалежність і суверенітет у заставу МВФ.

- Хочу сказати політикам при владі — досить думати тільки про себе і свої кишені! Влада — це відповідальність, влада — це, насамперед, служіння, служіння людям. Це стосується будь-якої влади: і політичної, і фінансової, і духовної.

- Чергові парламентські вибори призначені на осінь 2019 року, але в суспільстві сильні протиріччя, може і спалахнути. Я проти будь-яких потрясінь. Я завжди виступаю за еволюційнний розвиток подій, а не за революційний. Жодна революція ще не принесла щастя тому народові, який її проводив. Будь-яка нова революція зруйнує нашу країну остаточно. А на виборах народ має сказати своє вагоме слово, не купуватися за кілограм гречки чи за нечистоплотні гроші політиків, а вийти і проголосувати. Проголосувати не за популістів, які тільки і вміють, що гарно говорити, а за тих, хто вміє бачити. Потрібно судити за справами, а не за тим, що говорять популісти.
 

Всі новини
по темі