03 Жовтня 2017

В умовах, коли Президент явно прагне до побудови авторитарного режиму з повним контролем над судами заради забезпечення потрібного йому результату на виборах, я шкодую, що частина моїх колег із фракції допомогли планам Банкової та проголосували за передання судової влади під повний президентський контроль.

Я буду вимагати скликання політвиконкому і з’їзду партії для того, щоби регіональні організації та прості партійці дали оцінку події в Раді. Я висловлюю свою незгоду з рішенням частини депутатів нашої фракції, з керівництвом нашої фракції, й оголошую про те, що ми разом із моїми однодумцями будемо створювати самостійну платформу всередині опозиційного блоку.

Наша мета – жорстка опозиція коаліції війни. Водночас хочу чітко заявити: мова не йде про розкол партії. Ми залишаємося єдиною партією і в нас немає розбіжностей щодо ключових ідеологічних питань, але в плані тактики ми не можемо дозволити собі відверто ігнорувати інтереси наших виборців, підігруючи владі, не залежно від того, якими причинами це виправдано.

Всі новини
по темі