06 Січня 2019

Продовжуємо боротьбу за права виборців. Наша команда опозиційного блоку подала позов до Шостого апеляційного адміністративного суду м. Києва про незаконність Постанови Центральної виборчої комісії про закриття виборчих дільниць у Російській Федерації. Порушуючи Конституцію України та виборче законодавство, Центрвиборчком 31 грудня ліквідував п’ять виборчих дільниць у РФ, позбавивши права голосу як мінімум три мільйони українських громадян. Нагадаю, ці дільниці розташовані в дипломатичних представництвах України, тобто на українській, а не російській території. Організацією та проведенням виборів там опікувалися українські дипломати, а не російська влада.

Попри те, що законних підстав приймати таке рішення ЦВК не мала, суд у задоволенні нашого позову відмовив, аргументуючи браком доказів перебування за межами України в день голосування. Вважаю це рішення політично мотивованим: влада не допустила до виборів мільйони українців, які виїхали на заробітки та рятуються від війни, тому що вони не мають наміру голосувати за Петра Порошенка.

Наша команда буде оскаржувати це рішення в Касаційному адміністративному суді в складі Верховного Суду. Український народ має право вирішити на прямих відкритих виборах, кому довірити найвищу державну посаду, і чинний президент зобов’язаний поважати цей вибір, а не дискредитувати своїми передвиборними махінаціями демократичний устрій української держави.

Будемо домагатися справедливості!

Всі новини
по темі