08 Травня 2019

Сьогодні, напередодні святкування 74-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній Війні, я зустрівся з 94-річним військовим розвідником Володимиром Кузовенком, щоб привітати його зі святом, а також висловити повагу та вдячність за його подвиг.

Володимир Кузовенко – ветеран війни, генерал-майор у відставці. Сімнадцятирічним він у 1941-му записався добровольцем на фронт і пройшов усю війну. Був чотири рази поранений. Після закінчення війни Володимир КУЗОВЕНКО 35 років прослужив у розвідці. Нагороджений трьома орденами Вітчизняної війни, орденами Червоної Зірки, Богдана Хмельницького 2-го і 3-го ступенів, «За службу Батьківщині в ЗС СРСР» і більш ніж 30 медалями СРСР.

Під час війни Володимир Кузовенко був танкістом, в оточенні йому випадало викликати вогонь на себе. У важких боях він підбив два ворожі танки та шість самохідних установок, хоча й заплатив за це безліччю бойових поранень.

Володимир Федорович – справжній герой, чий особистий внесок наблизив Перемогу у Великій Вітчизняній Війні. І сьогодні всі ветерани виконують важливу роль у нашому суспільстві, передаючи молодим поколінням цінності доблесті, обов’язку, честі, любові до рідної землі.

У ситуації, коли державна влада відвернулася від ветеранів війни, Опозиційний Блок вважає своїм обов’язком допомагати їм. Ми вдячні тим, хто захистив нашу рідну землю від ворога ціною власного здоров’я або життя. Для нас це було й буде подвигом, незалежно від того, як влада намагається переписати історію, викреслити з неї Велику Вітчизняну, забути ветеранів, замінити Перемогу скорботою. Ми будемо передавати пам’ять про 9-те травня 1945 року дітям і онукам. І День Перемоги для нас завжди буде святом!

Як сказав Володимир Федорович, у роки війни перемога та мир на рідній землі були для всіх святою метою. І сьогодні ветерани хочуть тільки одного – щоб в Україні знову був мир.

Всі новини
по темі