31 Січня 2017

Авдіївка, Ясинувата … знову гинуть десятки людей, знову гинуть мирні жителі з обох боків лінії розмежування. Хто має рацію, хто винен? Правда в кожного своя, а людських життів уже не повернути. Гинуть не тільки люди. Гине інфраструктура, зупиняються виробництва. Авдіївка впритул підійшла до гуманітарної та техногенної катастрофи.

У цих умовах Авдіївський коксохім, залишившись без необхідної кількості електроенергії, консервуючи печі та зупиняючи виробництво, прийняв рішення рятувати від замерзання місто. Усю ніч завод утримував генерацію й обігрівав місто за рахунок коксового газу, чекаючи на подачу газу природного, що дозволило місту дотягнути до ранку та приходу допомоги.

Генеральний директор підприємства Магомедов і весь трудовий колектив ціною неймовірних зусиль утримували життєзабезпечення міста. Вважаю, що це приклад справжньої мужності, самовідданості та турботи про країну й людей. Саме це приклад справжнього патріотизму, а не фейкові блокади та інші провокації.

Необхідно всім зрозуміти — загострення ситуації навколо Авдіївки, яке принесло нові жертви та страждання, ще раз підкреслило безглуздість неоголошеної війни на Донбасі.

Мінські домовленості, без яких неможливий стійкий і стабільний мир, ігноруються та порушуються — причому обома сторонами конфлікту. І сьогодні пізно шукати хто має рацію, а хто винен. Сьогодні Україні, Донбасу та кожному українцю потрібен мир. І крапка.

Всі новини
по темі