06 Липня 2022
Шановні друзі!
 
У 2019 році мені було надано довіру виборцями міста Маріуполя, інтереси яких я представляв у Верховній Раді України протягом 3 років.
 
Це був плідний час спільної роботи. Разом із міською владою міста Маріуполя ми реалізували багато проєктів, які вимагали законодавчої підтримки та злагодженої взаємодії з урядом.
 
І в нас це вийшло. Маріуполь став одним із центрів зростання в Україні, прикладом самоврядування, та містом із високим рівнем життя. Це був справжній зразок того, яким міг би стати весь мирний Донбас. Якби не війна...
 
Багато з того, що було зроблено, знищено війною. Значна частина моїх виборців вимушено залишила рідне місто.
 
Протягом усього цього часу я займався і зараз займаюся проблемами громадян, які постраждали від бойових дій - і не тільки маріупольців. Ініційований мною Фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці направляв до Маріуполя та інших населених пунктів України гуманітарну допомогу та медикаменти. У цій справі ми виступаємо спільно з Українською Православною Церквою, яка завжди у дні найтяжчих випробувань була зі своїм народом та зі своєю паствою. І зараз ми надаємо і надаватимемо посильну допомогу українцям, які опинилися у положенні вимушених біженців та переселенців.
 
У нових драматичних обставинах, що виникли після окупації Маріуполя, вважаю, що буду ефективнішим не в політиці, а в гуманітарній, громадській та виробничо-економічній діяльності. Зараз відверто не до політики – час та обставини диктують інші пріоритети.
 
Я прийняв рішення скласти повноваження народного депутата України та зосередитись на гуманітарних проєктах, на розвитку національної економіки, служінні Українській Православній Церкві та на відновленні зруйнованих храмів.
 
Особливу увагу приділятиму проєктам повоєнного економічного відродження України як країни індустріальної, високотехнологічної та високоосвіченої.
 
Впевнений, що у цій практичній роботі я можу принести більше користі для України загалом та для людей, які підтримали мене у 2019 році.
 
Сьогодні, будучи розкиданими по Україні та світу, вони – впевнений! – чекають від мене не стільки законодавчих ініціатив, скільки конкретної та практичної допомоги.
 
Моя команда вже працює над тим, щоб забезпечити населені пункти України автомобілями швидкої допомоги, медичними препаратами, продуктами харчування. Попереду – реалізація програм із повоєнного відродження України та її економіки, відновлення заводів та інфраструктури, нові проєкти, які забезпечать людям нові робочі місця.
 
Впевнений, що мої виборці з розумінням віднесуться до мого рішення. Після війни я допомагатиму відродженню Маріуполя - міста, яке стало для мене рідним, усіма силами і в міру своїх можливостей.
 
Зі щирою подякою до своїх виборців та з повагою до своїх колег по роботі у Верховній Раді України, - Вадим Новинський.
Всі новини
по темі