12 Червня 2017

У четвер, 8 червня, відбувся мій ефір на телеканалі «NewsOne». Вийшла змістовна розмова з чудовою ведучою Юлією Литвиненко. Ось деякі питання, яких ми торкнулися в обговоренні:

– До влади в Україні мають прийти люди, які будуть думати не про власну кишеню й не про свою персону, а про країну і її громадян. На жаль, зараз таких у владі немає.

– Багато років українська політика була порочним колом – політики, будучи кандидатами, роздавали обіцянки, але, прийшовши до влади, відразу ж про них забували.

– Чим швидше пройдуть вибори до Верховної Ради, тим буде краще для України, тому що нинішній парламент – це парламент війни. Коаліція й ті, хто приєдналися до неї, налаштовані тільки воювати, а не будувати і творити.

– Проаналізуйте всі законопроекти, які приймалися Верховною Радою – приблизно 70% з них популістські, які жодним чином не спрямовані на мир і творення. А адже саме це – МИР і творення – має бути поставлено на чільне місце роботи парламенту.

– Будь-які законопроекти, які приймаються в парламенті, мають вирішувати соціальні конфлікти, а не посилювати їх. А в нас усе, що приймає нинішня влада – від політичних законопроектів з декомунізації, з люстрації, щодо мовних квот, антицерковні ініціативи, і до нібито економічних – наприклад, про підвищення тарифів – лише посилює конфлікти й розкол у суспільстві.

– Найгірше в нинішній владі — це наполегливі спроби переписування історії. Расул Гамзатов колись сказав: «Хто вистрілить у минуле з рушниці, у того майбутнє вистрілить із гармати».

Про це та багато іншого дивіться в моєму інтерв’ю на телеканалі NewsOne

Всі новини
по темі