26 Квітня 2016

Вадим Новинський прокоментував електронну петицію на сайті Президента України, в якій першу особу держави просять перевірити законність надання йому українського громадянства:

«У так званій «петиції» немає жодного слова правди. Від першої до останньої літери - брехня. Шкода, що подібний інструмент, який покликаний звертати увагу Президента на дійсно важливі питання, перетворився на фарс і став свого роду технологією в політичній або економічній боротьбі. Це говорить про слабку інформаційну безпеку подібного ресурсу. За останні 2 роки я звик і спокійно ставлюся до наклепів.

Щодо законності отримання мною громадянства проведена вже маса перевірок різними компетентними органами. Однією більше, однією менше - не важливо. Всі розуміють, в нинішній ситуації перебувати в опозиції - значить бути в фокусі уваги всіх силових структур. Твою минулу та нинішню діяльність «розглядають під мікроскопом» - якби у влади був найменший привід звинуватити мене в незаконних діях, то він був би давно використаний».

Всі новини
по темі