22 Червня 2018

Сьогодні, 22 червня, істинний день скорботи для всіх тих, хто не зрікся історичного минулого й не зрадив пам’ять про своїх дідів і прадідів.

22 червня 77 років тому нацистська Німеччина напала на Радянський Союз. Почалася Велика Вітчизняна Війна.

Перші бомби війни впали й на українські міста – Київ і Львів. Сьогодні ми згадуємо про мільйони, які віддали свої життя в найбільш кровопролитній війні в історії людства.

У Національному музеї-заповіднику «Битва за Київ у 1943 році» ми поклали квіти на могили невідомого солдата і звершили молебень за жертвами тієї страшної війни.

Бажаючи зберегти пам’ять про великий подвиг нашого народу, ми з однодумцями ініціювали довгострокову програму, під час якої маємо намір допомагати музеям тієї війни, реставрувати могили та пам’ятники воїнів, які віддали свої життя заради перемоги та миру на нашій Землі. Одним із перших кроків було вручення сьогодні директору музею Віковану Івану Петровичу символічного чека на 250 тисяч гривень для підтримання матеріально-технічної бази музею. Надалі ми маємо намір тільки збільшувати підтримку музею.

Я щиро вважаю, що збереження пам’яті про війну, вивчення уроків війни – наш священний обов’язок. Ми не повинні допустити спотворень історії, а тим більше – забуття великих і трагічних сторінок.

Як писав мудрий Расул Гамзатов: – «У тих, хто стріляє в минуле з пістолета, майбутнє вистрілить із гармати».

Всі новини
по темі