01 Жовтня 2018

Дорогі друзі, минулої п’ятниці відбулася Велика Рада всеукраїнського руху «Партія Миру». Було сформовано керівні органи організації, а мені було надано високої честі бути обраним головою руху.

За лічені місяці з того дня, як ми з однодумцями ініціювали створення руху, що об’єднав би всіх для досягнення миру на нашій землі, відгукнулися тисячі й тисячі українців із цілої країни. Громадські організації, трудові колективи, навіть партії заявили про готовність об’єднуватися навколо цієї простої, зрозумілої та дуже важливої мети.

За ці місяці в нашого руху з’явилися сотні осередків практично в кожному регіоні країни, створено 22 обласні організації, і кожен день з’являються наші нові підрозділи.

Ідея миру об’єднує людей різних політичних поглядів, різного віку й соціального статусу. Ідея миру зараз — це по-справжньому націєтвірна ідея.

Вважаю, що саме на всеосяжній ідеї миру — миру в серці кожного українця, миру між українцями, миру без війн і конфліктів — ми зможемо побудувати нову, успішну, щасливу Україну.

Миру нам усім і любові.

Всі новини
по темі