28 Жовтня 2016

Шановні херсонці! Дорогі заводчани, ветерани, гості!

Вітаю вас зі знаменною датою – нашому заводу виповнилося 65 років. За цей час збудовано понад 300 суден, з яких 40 – за останнє десятиліття.

Показово, що сьогодні, у ювілейний день, на воду спускається нове судно – як відповідь тим, хто не вірить у перспективи суднобудівної галузі.

Природно, не можна не сказати кілька слів докору на адресу нинішньої української влади, яка не розуміла й не розуміє важливості суднобудування для економіки й державного престижу України. Створюючи одне робоче місце в суднобудівній галузі, ми забезпечуємо роботою сім осіб у суміжних галузях. Менеджмент заводу неодноразово звертався до уряду з конкретними пропозиціями щодо відродження суднобудування в Україні. Поки ми не дочекалися відповіді – ні від нинішнього прем’єра, ні від його попередника.

Те, що нове судно, яке у своєму класі не має аналогів в Україні, сьогодні спущено на воду, показує: незважаючи на падіння промислового виробництва, попри те, що влада повернулася спиною до проблем галузі, керівництву заводу й суднобудівного холдингу, куди він входить, вдалося зберегти трудовий колектив, науковий та інженерний потенціал верфі. Нам сьогодні не соромно дивитися в очі заводським ветеранам – робиться все можливе, щоб примножити їхні досягнення й бути гідними продовжувачами їхньої справи.

Дорогі ветерани! Спасибі вам, що ви створили славу заводу. Хочу запевнити, що нинішні корабели не загублять честь Херсона як одного з центрів суднобудування.

Особливу подяку хочу висловити керівництву заводу, особисто Василю Вікторовичу Федіну, який зміг організувати роботу колективу в цей важкий час. Вітаючи Вас у цей знаменний день, хочу побажати Вам миру, процвітання, нових перемог і досягнень.

Заводчанам – нових славних справ. З Богом! З найкращими помислами і з надією на великі справи!

Всі новини
по темі