15 Липня 2018

Сьогодні, як і завжди, у третю неділю липня ми святкуємо День працівників металургійної та гірничодобувної промисловості України.

Гірничо-металургійний комплекс України – це становий хребет нашої економіки. Гірничо-металургійний комплекс сьогодні – це наповнення бюджету, це розвиток міст, це будівництво інфраструктури, це робочі місця. Це – стабільність і процвітання нашої країни.

На сьогодні це одна з небагатьох галузей економіки України, де є величезний потенціал розвитку та зростання. Потрібно зберегти, а – головне – примножити величезний досвід, накопичений попередніми поколіннями, адже інвестиції в промисловість, у модернізацію вітчизняної індустрії – це інвестиції в успіх усієї країни.

Переконаний: не буде українського гірничо-металургійного комплексу – не буде в нас ні розвиненої промисловості, ні суміжних успішних галузей, не буде гідного майбутнього для наших дітей!

Водночас важливо пам’ятати: найголовніше багатство галузі, її фундамент – люди, часто цілі трудові династії. Трудові колективи підприємств – від простих робітників, інженерів і управлінців – до директорів.

Друзі, у цей святковий день хочу подякувати вам за вашу нелегку, але дуже почесну працю, побажати вам міцного здоров’я, добра та благополуччя вашим родинам, Божої допомоги вам! І миру на нашій землі!

Зі святом!

Всі новини
по темі