04 Грудня 2021
Сьогодні православна Церква святкує одне з головних християнських свят — Введення до храму Пресвятої Богородиці.

Ця подія стала важливою віхою виконання Божественного плану спасіння людства, провістила швидке звільнення всіх людей від рабства гріха та вічної смерті.

Старі батьки Пречистої Діви Марії – святі Йоаким та Анна – виконали обітницю, яку дали Богові, і присвятили свою кохану єдину дочку Богу. Саме там, при храмі, були найбільш сприятливі умови для виховання у святості та чистоті Тієї, Якій судилося стати Матір’ю Спасителя та Матір’ю всіх християн.

У житті кожного вірянина був момент, коли він уперше усвідомлено увійшов до храму Божого. Когось привела духовна спрага, яку не вгамувати нічим, крім євангельської правди, когось нестерпний тягар страждань, від яких міг визволити тільки Сам Господь, когось подяка за багаті милості, якими Творець щедро обдарував…

Значення храму велике — тут звершуються всі церковні Таїнства, тут у Хрещенні народжуються для вічності юні душі, тут проводять у вічність тих, хто закінчив свій земний шлях, тут вінчаються закохані серця, омиваються сльозами багато гріхів, тут благословляються на добрі справи, тут моляться за всіх і за все, тут живе благодать Божа, на якій весь світ тримається.

Земля наша багата на прекрасні храми, а отже, вона багата на прекрасних людей, які їх звели, прикрасили, які в них служать і моляться, які щиро шанують Христа та Його Пречисту Матір.

Ще раз щиро вітаю вас зі святом, друзі!

Молитвами Пресвятої Богородиці Діви миру та любові, радості та добробуту всім нам!
Всі новини
по темі