02 Липня 2019

24 червня в Маріуполі відбувся масштабний форум «Разом до миру», організований нашою командою Опозиційного Блоку. У форумі взяли участь міський голова Маріуполя Вадим Бойченко, депутати міської ради, ветерани праці, а також активні представники громади міста, які підтримують програму Опозиційного Блоку, спрямовану на встановлення миру та стабільний розвиток міста.

Я звернувся до маріупольців з основними положеннями своєї передвиборчої програми, які були, є й будуть нашими головними цілями: припинення війни, встановлення стійкого миру, економічне відродження, захист інтересів людини праці, підтримання канонічного православ’я. П’ять років попередня влада робила все, щоб роз’єднати Україну та розділити українців на правильних і неправильних. Прийшов час об’єднувати її. І ми почнемо з Маріуполя – металургійної столиці України.

Разом із командою Опозиційного Блоку й міського голови Вадима Бойченка ми хочемо зробити Маріуполь науковим і туристичним центром, екологічно чистим містом, у якому хочеться жити, працювати та творити. І для якісного зростання місту потрібні великі інфраструктурні проекти – набережна, університети, парки та сквери, школи й лікарні. Саме для цього ми єдиною та потужною командою йдемо на вибори й будемо представляти інтереси маріупольців у парламенті.

Наше завдання – повернути місту зароблені гроші та спрямувати їх на розвиток, щоб ними розпоряджалися не київської чиновники, а підзвітна вам міська влада, якій ви довіряєте.

Разом до миру!

Всі новини
по темі