17 Липня 2021

Дорогі друзі!

День металурга в Україні – це не просто професійне свято тих, хто причетний до видобутку руди або виплавляння металу. Для країни, в економіці якої металургія займає важливе місце, День металурга став дійсно улюбленим святом. Адже завдяки праці металургів розвивається країна, її армія та фінанси, ростуть міста.

Можна багато говорити про роль праці металургів – у принципі, сьогодні буде багато святкових виступів на цю тему. Але так важливо, щоб усі ми розуміли та відчували: за кожною тонною сталі й чавуну стоять реальні люди, з їхніми радощами та проблемами, з їхніми життєвими історіями. Які професійно виконують свою роботу та заслуговують на увагу, турботу й максимальну повагу з боку суспільства.

Сьогодні особливо хочеться сказати «Дякую!» гірникам, сталеварам, представникам багатьох інших професій. І побажати миру, міцного здоров’я, добробуту, любові, простого людського щастя, усіх благ! Нехай Господь береже вас і оберігає – адже професія металурга пов’язана з постійним ризиком і важкими навантаженнями. Щиро вітаю вас! Святкового вам настрою та радості в душі!

Всі новини
по темі