17 Липня 2022
Дорогі друзі!

Цьогорічний День металурга та гірника в Україні відзначається в особливих, вкрай складних умовах. Професійне свято затьмарене війною, горем, стражданнями. Ряд заводів і комбінатів, які ще вчора вважалися флагманами промисловості, перебувають у руїнах. Але сама праця металургів,  як і раніше – одна із найпочесніших і найшанованіших в Україні.

Металургія від початку була і залишається серцем української промисловості, двигуном економіки. Праця металургів - це не лише вироблений метал. Від вас насамперед залежатиме відновлення українських міст, відродження України.

У цей нелегкий час я вітаю вас, дорогі друзі, з Днем металурга та гірника і бажаю, перш за все, якнайшвидшого настання миру – першооснови всього. Нинішній рік навчив нас цінувати мир так само, як цінували його наші діди, що пройшли через сувору війну вісім десятиліть тому. І якщо вже на нашу долю випали випробування – впевнений: ми пройдемо через них із честю. Ви – люди мужньої професії, для яких звичний жар розпечених печей, які й до війни дивилися в обличчя небезпеці та приймали складні рішення щодня.

Бажаю вам якнайшвидше знову бачити посмішки рідних та близьких людей, ніколи не турбуватися за їхню безпеку, жити гідним та повноцінним життям, спостерігаючи плоди своєї праці. Нехай у ваші душі, обпалені війною, повернеться кохання. Міцного здоров'я вам, благополуччя, щастя!

І нехай Господь зберігає вас і ваших близьких у цю сувору хвилину важких випробувань.
Всі новини
по темі