06 Листопада 2020

Шановні ветерани Великої Вітчизняної!

Дорогі співвітчизники!

Сьогодні ми святкуємо 77-у річницю визволення Києва від нацистів.

6 листопада 1943 року війська Першого Українського фронту під командуванням генерала армії Миколи Ватутіна в результаті успішної Київської наступальної операції звільнили від фашистських окупантів столицю України. Це далося їм дорогою ціною, тисячі солдат загинули смертю хоробрих і назавжди залишилися в київській землі. 65 частин і з’єднань Радянської Армії отримали почесне найменування Київських.

Ми пишаємося їхнім подвигом і пам’ятаємо наших героїв, які захистили Київ. Наш героїчний народ вистояв, проявив доблесть, мужність і волю до перемоги. Героїзм переможців – це наша спільна святиня та гордість, це велич нашого народу. І ми будемо дбайливо зберігати та захищати нашу героїчну спадщину від спроб переписати історію й перетворити Велику Перемогу на скорботу та примирення з ворогом. Нехай скорботу відчувають ті, хто програв, нехай із нацизмом примиряються ті, хто не здатен винести науку з трагічних сторінок історії. Для нас пам’ять про війну та Велику Перемогу – священні.

Дорогі ветерани! Прийміть слова нашої глибокої вдячності та низький уклін за ваш великий подвиг. На вашому прикладі ми виховуємо наших дітей, передаємо їм цінності доблесті, любові до рідної землі та розуміння обов’язку. Будьте здорові, бадьорі духом і будьте завжди поруч із нами!

З днем визволення Києва від німецько-фашистських загарбників!

Всі новини
по темі