16 Травня 2021

Свята Церква в богослужінні третього Воскресіння після Великодня спонукає нас перенестися подумки від Голгофи до гробу Христового та Його славного Воскресіння, звістку про яке удостоїлися першими прийняти жінки-мироносиці. Їхній приклад показує, як багато тепла, співчуття та любові Господь уклав у душу жінки. Завдяки цьому жінки здатні на великі справи любові та самопожертви, якщо жити в Христі та із Христом, як заповідає апостол, «у нетлінній красі лагідного та мовчазного духа» (1 Пет. 3: 4).

А ще будемо пам’ятати, що недарма кажуть, що сім’я – це мала Церква. І що в сім’ї повинні панувати милосердя, прощення та взаємне духовне збагачення, а також усі можливі прояви істинної любові. І Божим промислом, багато в чому, почесна роль улаштування всього цього покладена на тендітні жіночі плечі. Помічниця, вірна супутниця, хранителька вогнища, ніжна мати, сповнена любов’ю дружина, дбайлива дочка – саме всі ці прекрасні якості були даровані жінці з моменту її появи у світі Божому.

Дорогі жінки!

Нехай же Всемилостивий Господь укріпить вас і дарує сили любити, творити добро ближнім і прославляти Господа Бога в усі дні життя вашого.

Нехай наповняться ваші серця радістю, а у ваших домівках оселяться любов, здоров’я та добробут!

Миру нам усім і добра!

Зі святом, дорогі сестри в Христі!

Всі новини
по темі