01 Вересня 2020

Дорогі школярі, студенти, вчителі та батьки! Й особливо першокласники!

Сьогодні всі ми разом із вами відкриваємо нову сторінку життя – хтось уперше йде до школи, хтось – уперше веде туди свою дитину, хтось уперше сідає за університетську лаву.

Наша особлива подяка сьогодні адресована вчителям, які зустрічають своїх учнів. Після батьків і сім’ї саме вони допомагають нам зробити перші кроки в доросле життя.

І тільки подорослішавши, ми розуміємо, що роки навчання дають нам набагато більше, ніж просто диплом або атестат. І багато хто з нас, дорослих, сьогодні щиро хотів би знову почути шкільний дзвінок і відчути це радісне очікування чогось нового та цікавого.

У шкільні роки ми отримуємо головну навичку – вміння вчитися та пізнавати. У сучасному житті вона робить нас конкурентоспроможними й успішними. А з ваших майбутніх успіхів складається загальний успіх нашої країни. 

У школі ми ще також вчимося дружити та співпрацювати, співпереживати та знаходити компроміси. Від фундаменту, отриманого в роки навчання, залежить те, яким буде наше суспільство через десять і двадцять років, коли сьогоднішні школярі прийматимуть важливі для країни рішення.

Дорогі друзі!
Будьте сміливими в навчанні та впевнено крокуйте на свої перші уроки, робіть свої перші відкриття, шукайте та знаходьте свій шлях!
З Днем знань!

Всі новини
по темі