19 Січня 2020

Господь, охрестившись у водах Йордану, освятив їх Своєю безмежною праведністю, і дарував нам оновлення та відродження Духом Святим. У цей день ми згадуємо Господа і згадуємо про таїнство нашого власного Хрещення, про початок нашого шляху до спасіння. Ми згадуємо, як душа наша сповнилася Божої Благодаті та Духа Святого, і як назавжди змінилися ми самі й наші життя. Адже сказано, що всі, хто в Христа хрестився, у Христа зодягнулися.

Тобто ми, охрестившись в ім’я Христа та Святої Трійці, зодягнулися в Христа духовно: у Його правду, святість, лагідність, смиренність, послух, терпіння, стриманість – у нового чоловіка, створеного за Божою подобою в правді та преподобності істини. Від того сьогодні душа наша особливо радіє, і на серці легко та світло.

У цей святковий день хочу побажати вам, друзі, попри все залишатися справжніми християнами, вірними нашій Матері Церкви, любити, і щоб вас любили, радіти життю та дарувати радість іншим. Творити добро не з примусу, не за вказівкою, а за велінням серця.

Нас, православних християн, хрестили в ім’я Святої Трійці – Отця, Сина і Святого Духа. А отже, і нам слід прагнути до єдності між собою, рідними та близькими, яка є між Особами Святої Трійці. 

Тож будьмо єдиними в Христі, будьмо терплячими та щирими один до одного.

Миру нам усім і добробуту.
Зі святом Богоявлення! 
З Хрещенням Господнім!


Всі новини
по темі