17 Липня 2019
Для Маріуполя дуже важливий цей професійне свято, тому що Маріуполь - це металургійна столиця України і кожна сім'я безпосередньо пов'язана з комбінатом «Азовсталь» або ММК імені Ілліча, це свято всього Маріуполя і кожної маріупольської родини.

Праця металурга - це праця дуже мужніх, сильних духом і шляхетних людей.

У 2014 - 2015 рр. в непростих для міста і підприємств умовах, під вибухами снарядів металурги проявили себе справжніми патріотами і вистояли. Низький їм уклін за це, за важкий, мужній і благородний вчинок.

Їх працею кується економічна міць України, їх доблестю створені традиції наших металургійних комбінатів. Наші співробітники - це найбільша наша цінність. Щиро бажаю всім нам, щоб припинилася війна, щоб перестали вибухати снаряди, щоб ми мали можливість вільно пересуватися по всій Донецькій області. Без пунктів контролю і ризику власного життя. Хто б що говорив, але розвиток людського суспільства, неможливо без чорної металургії.

Приємно було розділити наше спільне свято з металургами "Азовсталі" і ММК імені Ілліча ", які трудяться сьогодні на цих підприємствах, а також із заслуженими ветеранами-металургами, чиїми руками кувалася сталева основа Маріуполя.

Зі святом!
Всі новини
по темі