19 Травня 2024
Дорогі жінки, дорогі наші сестри у Христі!

Сьогодні я звертаюся саме до вас і щиро вітаю всіх вас зі святом святих жінок-мироносиць.
У третю неділю після Пасхи ми з духовною радістю вшановуємо пам’ять відданих і люблячих, майже непомітних у Євангелії, але абсолютно незамінних учениць Христових, які за свою щирість та вірність удостоїлися честі першими дізнатися про Воскресіння Спасителя та стати апостолами для апостолів.

Сьогодні, ми також, з вдячністю, згадуємо всіх благочестивих жінок-християнок, які вимолили та вистраждали серед безбожних гонінь XX століття відновлення наших святих храмів і монастирів, нове масове хрещення нашого народу, час для покаяння та зростання у вірі мільйонів православних християн.
Низький вам уклін, дорогі наші бабусі, наші мами, наші сестри!

У цей наповнений пасхальною радістю весняний день ми вшановуємо усіх жінок, які серед багатьох труднощів і небезпек цього буремного часу продовжують нести світло Христове світу, даруючи всім нам розраду та надію на краще.
Милістю Божою, заступництвом Пресвятої Богородиці, молитвами святих жінок-мироносиць і вас, наші дорогі сестри, Церква та народ вистоять, мир і добро переможуть.

Господь не залишить нас, якщо ми будемо віддані та вірні Йому так само, як святі жінки-мироносиці, які залишилися із Христом до кінця, не побоялися розлюченого натовпу, жорстоких воїнів, підступних ворогів і самої смерті.
Дорогі наші жінки!

Ще раз вітаю вас з православним жіночим святом! Бажаю вам сердечного миру, духовної радості, надії, яка зігріває душу, та твердої віри. Нехай у ваших сім’ях панують любов, щастя та благополуччя!
Христос Воскрес!
 
Всі новини
по темі