07 Січня 2023
Дорогі брати та сестри!

Сердечно вітаю вас із великим святом – Різдвом Господа нашого Ісуса Христа!

Понад дві тисячі років тому сталася подія, яка повністю змінила хід земної історії і підняла до Небес цінність кожної людини.

Господь втілився і приніс нам Свій світ — можливість спасіння та нового вічного життя з Ним — життя повної радості, віри, надії та любові.

Таємниця про пришестя у світ Спасителя була відкрита в ніч Різдва простим пастухам та вченим-волхвам. Перші поспішили вклонитися Немовляті-Христу, отримавши за свою щирість і смиренність звістку від Ангела. Другі вирушили в далеку і важку подорож, покликані Віфлеємською зіркою, за їхнє прагнення у всьому і завжди шукати Істину і служити Премудрості.

А хтось почав з Ним боротися одразу. І першим, хто виступив проти Христа, був цар Ірод, який у Спасителі, що народився, відчув загрозу своїй владі.

З того часу мало що змінилося. Христос відкривається чистим і допитливим умам, не затьмареним ненавистю, жадібністю та злістю. Але як і двадцять століть тому, зараз є ті, хто продовжує боротися з Христом та Його Церквою, забуваючи про те, що Христос завжди тріумфує.

Він народився для нас, прийшов до нас, щоб перемогти гріх та врятувати нас. Тепер справа за нами.

Дорогі брати та сестри!

У це світле свято я хочу побажати кожному миру та любові!

Всім нам сил духовних, терпіння, мудрості та твердості у вірі!

Нехай Божа милість і благодать завжди будуть з нами, у наших серцях, у наших сім'ях!

Христос Народжується! Славімо Його!
Всі новини
по темі