28 Серпня 2022
Дорогі брати та сестри!

Сердечно вітаю вас з великим Святом — Успінням Пресвятої Богородиці, з Великоднем Божої Матері.

Сум розставання поєднаний у цей день зі світлою радістю. Смерть втрачає свою силу, навіть своє ім'я і стає Успінням — тихим сном перед радісною зустріччю з Богом.

Ще на зорі Київської Русі Божа Мати обрала нашу землю Своєю третьою долею — місцем Своєї особливої ​​турботи та участі. Стала головною заступницею нашою перед Богом.

Неможливо перерахувати всі чудеса, які являла Пресвята Богородиця у найважчі моменти нашої історії. Багато святих місць України відзначені Її благодатною присутністю. На подяку за цей рятівний Покров Цариці Небесної боголюбний народ наш збудував у центрі, на заході та на сході три православні перлини України — Свято-Успенські Лаври. Збудував безліч чудових богородичних соборів, храмів та монастирів.

Сьогодні ми переживаємо найважчі часи. На жаль, у людських серцях цілеспрямовано вирощується злість і ненависть. Але міцний та багаторічний мир творить лише любов – любов до Бога, любов до свого народу, любов до рідної землі.

Саме тому нам особливо потрібна допомога Пресвятої Богородиці та Її втіха.

Якщо ми станемо зі щирою вірою перед образом Божої Матері, якщо скажемо лише одне слово — «Помилуй!», то ця молитва не залишиться непочутою. Пресвята Богородиця неодмінно захистить нас від усякого зла і вимолить у Сина Свого благословенний мир для багатостраждального народу України.

Нехай буде так!

Зі святом, дорогі брати та сестри!

Миру всім нам, любові та допомоги Цариці Небесної!
Всі новини
по темі