05 Січня 2017

За сприяння консула України в Хорватії Івіци Піріча відбулася зустріч Вадима Новинського з прем’єр-міністром Республіки Хорватія Андрієм Пленковичем.

Предметом обговорення стала внутрішньо- та зовнішньополітична ситуація в Україні. Зокрема, обговорили питання політичного врегулювання збройного конфлікту на Донбасі.

Пан Пленкович підтримав тезу про те, що для проблеми Донбасу є тільки мирне рішення, і зазначив, що Мінські домовленості мають у повному обсязі виконуватися обома сторонами. Тільки повне їх виконання може повернути мир на Схід України і привести до міжнародної розрядки.

Ще однією великою темою розмови стали ідеї розвитку взаємовигідних економічних взаємин наших країн. Одним із найперспективніших напрямів торговельно-економічної співпраці може стати сфера суднобудування. Суднобудування — це високотехнологічна галузь, яка створює високу додану вартість і формує навколо себе цілу низку суміжних бізнесів. Її розвиток створює робочі місця, підвищує експортний виторг і податкові відрахування до бюджету. Поза всяким сумнівом, така співпраця була б і взаємовигідною, і перспективною.

Всі новини
по темі