Новини

Благодійність
06 Лютого 2017
Гуманітарна допомога
Минулого тижня відразу кілька міст на Донбасі опинилися на межі катастрофи. У таких ситуаціях не можна залишитися осторонь, не можна ...
Політика
03 Лютого 2017
Коментар Вадима Новинського щодо «Авдіївської кризи»
На жаль, вчора «Авдіївська криза» продовжилася. Продовжилася попри всі взаємні домовленості та гарантії щодо припинення вогню. ...
Політика
31 Січня 2017
Вадим Новинський про ситуацію в Авдіївці
Авдіївка, Ясинувата … знову гинуть десятки людей, знову гинуть мирні жителі з обох боків лінії розмежування. Хто має рацію, хто винен? ...
Політика
26 Січня 2017
Вадим Новинський у ПАРЄ: ця доповідь — перемога опозиції
"25 січня в ПАРЄ було проголосовано доповідь моніторингового комітету "Функціонування демократичних інституцій в Україні".

Проголосований документ я вважаю справжньою перемогою української опозиції та свідченням визнання її авторитету в Європі.

Ми — українська опозиція — докладемо всіх зусиль для досягнення миру шляхом реалізації «Мінських домовленостей», а також для захисту демократії, прав і свобод усіх без винятку громадян України незалежно від їхніх політичних поглядів, національності та мови, якою вони розмовляють.
Релігія
24 Січня 2017
Коментар Вадима Новинського щодо доповіді на сесії ПАРЄ
Перебуваю в Страсбурзі, на сесії Парламентської асамблеї Ради Європи.

Нами було підготовлено доповідь, присвячену нездоровій ситуації в церковній сфері України.

Систематичне втручання влади в справи Церкви, спроби політиків поставити поза законом найбільшу конфесію — Українську Православну Церкву, постійні нападки на ієрархів, внесення до Верховної Ради законопроектів, які дискримінують УПЦ — це реалії сьогоднішнього дня.
Поздоровлення
07 Січня 2017
З Різдвом Господа і Спаса нашого Ісуса Христа!
Сьогодні Свята Православна Церква згадує одну з найбільших подій в історії людства — Різдво Господа і Спаса нашого Ісуса Христа. 

Господь з’явився на цю землю, прийняв людський образ, щоб повернути нам Образ Божий, щоби ми могли з’єднатися з Богом знову, як це було колись під час створення світу. Він приніс у цей світ свій світ і своє благословення. 

Вітаю всіх зі Святом, бажаю всім миру, добра та щастя.
Дякую, ваша підписка
успішно оформлена
Будь ласка, перевірте вашу пошту.
Ми надіслали вам листа з підтвердженням підписки на проект.
Підпишіться, щоб бути в курсі
останніх новин.
Підписників 3761